Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA

e-mail:   пароль:
Людина приймає рішення, коли їй набридає думати.

 Головна >  Економіка >  Громадська приймальня Ю.Єханурова


РУБРИКА>ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ Ю.ЄХАНУРОВА

Дата останнього оновлення: 19.08.2023


 версія для друку

03.03.2024 11:41
Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва

Небачені тарифи на послуги санітарно-епідеміологічних службКомітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва звернувся до Прем‘єр-міністра України Віктора Януковича з проханням переглянути тарифи на послуги санітарно-епідеміологічних служб за проведення контролю фізико-хімічних, токсикологічних та мікробіологічних показників якості та безпеки готової продукції, показників якості води та медичне обстеження працівників харчових підприємств.

Причиною звернення стало колективне звернення до комітету керівників об‘єднань, організацій і підприємств харчової галузі з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася у зв‘язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 27 серпня 2003 року №1351 “Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби”.

За словами харчовиків, підвищення тарифів призвело до зростання обсягу загальних витрат на ці послуги та до підвищення собівартості продукції, що відволікає кошти підприємств, необхідні для вирішення питань модернізації виробництва та підвищення конкурентноздатності продукції. Водночас немотивоване зростання цін на харчову продукцію може мати серйозні соціальні наслідки.

Наприклад, вартість лабораторних досліджень для видачі обов‘язкового санітарно-епідеміологічного висновку на один новий вид продукції тепер становить від 4000 до 5000 гривень у порівнянні із 400 гривень за попередніми тарифами. Вцілому вартість подібних послуг після прийняття постанови зросла у 4-10 разів.

Комітет ВР з питань промислової політики та підприємництва у зверненні до Віктора Януковича просить переглянути тарифи на послуги державних санітарно-епідеміологічних служб та внести відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів.


КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
"Ну и что, что Николаев сидел в тюрьме? Это вовсе не значит, что он совершил что-то предосудительное"

Нове число аналітичного журналу "Схід"

Небачені тарифи на послуги санітарно-епідеміологічних служб

Проект Закону України про непідприємницькі організації

Особливості діяльності непідприємницьких організацій

Відкритий лист пану Кременю.

Закінчено реєстрацію нового громадського об'єднання

Матеріали засідання Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва

Засідання Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва

Куди ідуть акції "Азовмашу"?

ОПИТУВАННЯ

Як часто ви отримуєте електронною поштою небажану комерційну рекламу (спам)?