Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA
"Мозкові центри" в США

e-mail:   пароль:
В науці слава достається тому, хто переконав світ, а не тому, хто перший набрів на ідею.

 






ПРО ПРОЕКТ

Про проект
Проект "Мережа аналітичних центрів України" було започатковано Фондом "Демократичні ініціативи" та Українською освітньою програмою ринкових реформ за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Агентства США з міжнародного розвитку, відповідно до пропозицій стосовно співпраці мозкових центрів та суб'єктів законодавчої ініціативи, висловлених під час конференції "Українські мозкові центри й Уряд: ініціатива - діалог - співпраця", проведеної з ініціативи Прем'єр-міністра України 30 червня - 1 липня 2000 року.

Сайт працює з 1 березня 2001 року.

Суттєве програмне вдосконалення та покращення роботи сайту здійснено Українським освітнім центром реформ, що стало можливим завдяки фінасовій підтримці з боку Національного фонду демократії.

На даний момент пiдтримка сайту "Мережа аналiичних центрiв України" здiйснюється Українським освiтнiм центром реформ у рамках виконання Української освiтньої програми реформ за фiнансової пiдтримки Агентства США з мiжнародного розвитку, за грантом N 121-А-00-02-00002-00.

Українську освiтню програму реформ здiйснює Мiжнародна благодiйна органiзацiя "Український освiтнiй центр реформ" (УОЦР), яку було засновано 2001 року. Завдання УОЦР - надавати доброчинну допомогу з iнформування широкого загалу й фахiвцiв щодо перебiгу соцiальних та економiчних реформ в Українi й у iнших країнах з перехiдною економiкою.

Проблема
На даному етапі розвитку громадянського суспільства в Україні, постало багато незалежних організацій, що займаються аналітичною діяльністю. Такі незалежні аналітичні центри вже мають можливість впливати на публічну політику та на процеси прийняття державних рішень. Такі організації діють як на національному, так і на регіональному рівнях. Вони займаються опитуваннями громадської думки, соціально-економічними аналізами, політичними прогнозами, аналізом законодавства та законопроектів тощо.

Проте, їх діяльність лишається доволі розрізненою, слабкою є комунікація між самими центрами, а також між спільнотою незалежних аналітиків та владою.

Мета
Метою даного проекту інтернет-порталу аналітичних центрів України є:

Надати можливість для незалежних аналітичних центрів представити свої матеріали в інтернеті, максимально ефективно "доправити" свої повідомлення до потенційних отримувачів аналітичної інформації.

Створити найповнішу базу даних аналітичних центрів України, з їхніми координатами, останніми публікаціями та регулярними новинами - тобто портал аналітичних центрів.

Забезпечити можливість ефективної комунікації поміж аналітичними центрами України.

Створити єдиний ресурс для всіх тих, хто шукає українську аналітичну інформацію - журналістів, політиків, науковців, студентів.

Можливості
Зареєстровані учасники проекту - незалежні аналітичні центри - мають змогу оперативно публікувати свої матеріали (новини, аналітичні огляди, прогнози тощо), а також здійснювати їх рубрикацію (прив'язувати до одної або більше гілок ієрархічного дерева тематичних рубрик) та ефективне позиціонування матеріалів.

Зареєстровані учасники проекту - фізичні особи - мають змогу коментувати опубліковані матеріали, провадити вільні дискусії у форумах.

Усі охочі мають вільний доступ до всієї інформації, наявної на веб-сайті. Окрім того, проект надає можливість бути оперативно поінформованим про останні оновлення у тому чи іншому тематичному розділі сайту. Така можливість зреалізована за допомогою керованої користувачем системи розсилки, котра працює на сайті. Так, наприклад, можна обрати один або декілька тематичних напрямків, та отримувати повідомлення із заданою періодичністю (щоденно, щотижнево, щомісячно).

Проблеми?
Якщо у вас виникнуть будь-які питання стосовно роботи сайту, просимо звертатися до веб-майстра за адресою [email protected].

Застереження
Усю повноту вiдповiдальностi за правдивiсть, достовiрнiсть та несуперечнiсть iз чинним законодавством iнформацiї, розмiщуваної на сайтi, несуть аналiтичнi центри, котрi здiйснюють публiкацiю даної iнформацiї.

Адмiнiстрацiя сайту по мiрi сил здiйснює модерацiю опублiкованої iнформацiї, проте у жоднiй формi не несе вiдповiдальностi за її змiст чи можливе порушення авторських й iнших майнових прав третiх сторiн внаслiдок публiккацiї даної iнформацiї аналiтичними центрами.



НОВИНИ
Программа НАТО Наука ради мира и безопасности .Украинский контекст.

конференция НАТО - Наука заради миру і безпеки

10 грудня відбудеться загальноукраїнська конференція. До участі в ній запрошуються журналісти національних та регіональних ЗМІ

Запрошуємо Вас до участі в Урочистій церемонії нагородження переможців Національного конкурсу на кращі журналістські розслідування серед національних та регіональних ЗМІ.

Міжнародна науково-практична конференція. НАТО - Наука заради миру і безпеки

Что делать и кто виноват

Зміст аналітичного журналу "Схід", № 90. Економіка, Історія, Філософія

ОПЕК с прискорбием сообщает, что цена его нефтяной корзины (OPEC Reference Basket of crudes) 18 ноября упала до 46 долларов за баррель!

Повноваження СБУ широкі, але не необмежені

Выступление директора Центра информации и документации НАТО в Украине Мишеля Дюре на Международной конференции 30 октября 2008 года «Роль общества в реализации политики евро-атлантической интеграции Украины».

Український освітній центр реформ розпочинає реалізацію проекту “Обізнаність суспільства про судову систему”.

Запрошення на участь в тендері на комплексне обслуговування конференції

Виступ Павла Жовніренко на конференції 30 жовтня в Укрінформ Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”.

Виступ Яна Качмара,радника Посольства Слова ччіни в Україні на конференції 30 жовтня в Укрінформ Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”.

Конференція „Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”.

Лингвистическая УФОлогия профессора Рудякова,

Виступ Ігоря Тодорова на конференції 30 жовтня в Укрінформ Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції УкраїниКОНЦЕПЦІЯ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В КОНТЕКСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Конференція „Роль суспільства в реалізації політики євроатлантичної інтеграції України”

Представництво інтересів громадян у суді» - тема програми «Ера правосуддя», яка транслюватиметься в прямому ефірі “Радіо Ера ФМ” у четвер, 30 жовтня.

Криза українського парламентаризму: справжні мотиви та стратегії політиків очима провідних політологів

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
25%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів