Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA
Міжнародний центр перспективних досліджень

e-mail:   пароль:
Вони вірять, що подія дійсно мала місце, якщо про це надруковано великими чорними літерами; плутають правду з кеглем 12.

 Головна >  Типи матеріалів >  Спростування


РУБРИКА>Спростування

Дата останнього оновлення: 21.06.2023


 версія для друку

25.09.2023 01:00
Інститут трансформації суспільства

Бандитське свавілля у мережі ІнтернетЗАЯВА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇШановні користувачі Інтернету!Українська Національна Консервативна партія (УКНП) зіштовхнулася з бандитським свавіллям у мережі Інтернету. Проти нас задіяні брудні технології за такою схемою:

На сервері UA.FM (спонсори цього проекту: Alkar Teleport і Optima Telecom), який надає безкоштовні електронні скриньки, було створено електрону адресу: [email protected] (з ім’ям скриньки: До випуску). З цієї скриньки 18 вересня 2001 року було відіслано сканований файл (тема листа: Повідомлення від Української Національної Консервативної партії, тема сканованного документу “О СИТУАЦИИ В МЕЖЭЛИТНЫХ ОТНОШЕНИЯХ“ з грифом “Строго конфиденцально”) на інший сервер WWW.UKR.NET, де створено скриньку з використанням скороченої назви УНКП: [email protected] (з ім’ям скриньки: Олег Соскин). WWW.UKR.NET - інтернет-провайдер, який надає безкоштовні електронні скриньки. З адреси [email protected] 18 вересня 2001 року ми (а також інші адресати) отримали цей сканований матеріал разом із інформаційним повідомленням Коаліції громадських організацій “СВОБОДА ВИБОРУ”.Однак до цих електронних скриньок та розсилки матеріалів через них УНКП та її лідер Олег Соскін не причетні.Таким чином мережа Інтернету була використана з провокаційною метою.У ЗВ’ЯЗКУ З ЦИМ КОМІТЕТ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОНСЕРВАТИВНОЇ ПАРТІЇ (УНКП) УПОВНОВАЖЕНИЙ ЗАЯВИТИ НАСТУПНЕ:1. УНКП та Голова партії Олег Соскін не мають жодного відношення до розповсюдження матеріалу “О СИТУАЦИИ В МЕЖЭЛИТНЫХ ОТНОШЕНИЯХ“.2. УНКП вважає використання назви партії та прізвища її лідера в назвах створених у мережі Інтернету безкоштовних скриньок електронної пошти продуманою системною провокацією (зазначимо, що станом на 25 вересня 2001 року ці скриньки ще існували).3. Матеріали УНКП розміщуються на Web-порталі WWW.SOSKIN.KIEV.UA та розповсюджуються виключно через такі електронні адреси: [email protected] та [email protected].4. УНКП попереджує замовників та розробників цієї та подібних провокаційних схем (до речі, з’ясування їх прізвищ не є великою проблемою), що в разі подальшого використання партії та імені її лідерів з метою їх дискредитації нами будуть здійснені адекватні заходи.Антоніна Матвійчук,

Секретар Комітету Ради Української Національної Консервативної партіїРекомендовані лінки:
Докладніше >>>КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
У Скадовську битва з політичної площини переходить у реальну

Уточнення від КВУ

Глава адміністрації Президента вважає, що проти нього «було розв'язано брудну кампанію»

Заява з приводу інформації, оприлюдненої у випуску “Українських телевізійних новин” від 23 січня

Обережно, фальшивка!

Бандитське свавілля у мережі Інтернет

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
26%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів