Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA

e-mail:   пароль:
Цензура як апендицит: в пасивному стані непотрібна, в активному - небезпечна

 Головна







ГОЛОВНІ РУБРИКИ



 версія для друку

03.04.2023 13:49
Центр соціально-економічних досліджень "Діаматік"

Звернення Форуму громадських організацій та політичних партій



Ми, учасники Форуму громадських організацій та політичних партій, ініційованого Громадською лігою Україна - НАТО, яка об’єднує 69 неурядових організацій, згуртували наші сили для того, щоб ще раз засвідчити перед лицем України і міжнародної спільноти нашу принципову підтримку законодавчо визначеному курсу України на євроатлантичну та європейську інтеграцію, який був логічно підтверджений в листі президента, прем’єр-міністра та спікера до Генерального секретаря НАТО щодо запрошення України до Плану дій щодо членства в НАТО. Саме на такий послідовний крок очікували представники громадських організацій, політичних партій, сектору безпеки, науковці, експерти, освітяни, молодь, що опікуються питаннями євроатлантичної інтеграції України. Спроби заблокувати, як це було в Верховній Раді, цей процес з боку окремих політичних сил, які протягом багатьох років своєї діяльності в уряді і в парламенті безпосередньо наближали це рішення, свідчать лише про їх непослідовність, залежність від зовнішніх впливів та бажання, в чергове, скористатися приводом для протистояння задля задоволення власної боротьби за владу. Поряд із залежністю багатьох ЗМІ саме від таких сил, яка і спричинила тривалу інформаційну блокаду, мають місце випадки здійснення тиску на засоби масової інформації, освітні установи, громадські організації з метою запобігти об’єктивному інформуванню населення щодо НАТО та інтеграції України в Альянс. Ми вважаємо такий стан справ і дії неприпустимими.
Ми стверджуємо, що в Україні зростає кількість людей, що прагнуть більшої поінформованості щодо НАТО та свідомо підтримують євроатлантичний вектор зовнішньополітичного курсу нашої країни. Консенсус українського народу виявляється в тому, що більшість громадян України бачать відносини з НАТО в якості партнерських.
Сьогодні очевидно, що ПДЧ для України є фактором посилення внутрішніх реформ в нашій державі. Ми ставимо собі за мету донести це до суспільства.
Засвідчуючи власну підтримку ідеї приєднання України до Плану дій щодо набуття членства в НАТО, висловлюємо сподівання на те, що Бухарестський саміт НАТО, який відбудеться 2 – 4 квітня 2008 року, матиме одним із своїх результатів позитивне рішення щодо запрошення України до ПДЧ. Висловлюємо щиру подяку країнам, які вже визначили своє ставлення і закликаємо країни-члени Альянсу одностайно підтримати вибір України під час саміту НАТО в Бухаресті.
Ми, представники громадянського суспільства, будемо і далі послідовно сприяти інтенсифікації діалогу між нашою державою та НАТО, а також поступовому поширенню розуміння та підтримки євроатлантичного вибору в суспільстві.
Звертаємось до Президента, Верховної Ради, Уряду, політичних і громадських організації України та міжнародної спільноти із закликом всіляко сприяти поглибленому розвитку всебічного партнерства Україна – НАТО та суспільному консенсусу з цих питань в Україні.


Учасники Форуму громадських організацій та політичних партій
на підтримку євроатлантичної інтеграції України
26 березня 2008 року






КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає




НОВИНИ
Звернення Форуму громадських організацій та політичних партій

В українському секторі Вікіпедії - 100 000 статей!

26 березня відбувся Форум громадських організацій та політичних партій, що підтримують ідею євроатлантичної інтеграції України.

МТСУ, министр Винский, авиакатастрофа, кораблекрушение. Кому лучше жевать, чем говорить!

П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ про НАТО повторює п.27 Універсала національної єдності.

П О С Т А Н О В А ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ про НАТО

Громадський сектор у дослідно-видавничій справі

Про головну причину спроби вступу України в НАТО

Из г… не сделать пулю, а из г. Рудьковского - жертву политических репрессий

ВІДНОСИНИ УКРАЇНА-НАТО В ЦИФРАХ І ФАКТАХ

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
25%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів