Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA

e-mail:   пароль:
42.25% статистичних даних люди придумують, не встаючи з-за столу

 Головна >  СуспільствоСуспільство


РУБРИКА>Суспільство

Дата останнього оновлення: 10.11.2023


 версія для друку

04.10.2023 17:15
Фонд "Демократичні ініціативи"

Ілько Кучерів: Результати нинішнього екзит-полу перевершили всі сподівання соціологівПідсумки проведеного в день виборів до Верховної Ради України Національного екзит-полу, в якому брали участь три провідні соціологічні інституції країни - Фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології та соціологічна служба Центру економічних та політичних досліджень імені Олександра Разумкова - перевершив за своєю передбачуваністю всі сподівання соціологів. Про це на сьогоднішній прес-конференції в УКРІНФОРМі заявив директор Фонду "Демократичні ініціативи " Ілько Кучерів, повідомляє кореспондент агентства.
За словами Ілька Кучеріва, результати голосування, отримані соціологами від виборців на виході з виборчих дільниць, майже повністю збігаються з результатами Центральної виборчої комісії. "Похибка вибірки становить усього 0,96%, тоді як вона, згідно з соціологічними нормами, допускається до трьох відсотків в один чи інший бік", - зазначив він. Ці результати, на думку Ілька Кучеріва, дають право говорити про те, що нинішні дочасні парламентські вибори пройшли без якихось суттєвих фальшувань.
Виконавчий директор Київського міжнародного інституту соціології Наталя Харченко зазначила, що в цьому проекті, який фінансується низкою міжнародних донорів, були задіяні 850 інтерв'юєрів, які проводили опитування на 300 виборчих дільницях в усіх регіонах країни. Як засвідчують результати, наголосила вона, більшість виборців (68,9%) визначаються зі своїм політичним вибором задовго до початку виборчої кампанії, і 10,4% визначаються на її початку, що свідчить про усталеність електоральних уподобань українців, що в недалекому майбутньому може привести до кількапартійної політичної системи України.

Віктор Чухліб, УКРІНФОРМКОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
SOS!!! МIЖНАРОДНА БЕЗСТРОКОВА МЕДIА-АКЦIЯ "НАБАТ- ЗАХИСТИ КУЛЬТУРУ В УКРАЇНІ!!!"

25 жовтня 2007 р. у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна відбулась Міжнародна науково практична конференція “ЗМІ проти екстремізму і тероризму. Евроатлантичний підхід”.

Дискусія «Вибори-2007: як спрацювали соціологи?»

Нове число аналітичного журналу "Схід"

Засідання “Елітарної світлиці”

Міжнародна науково – практична конференція

ЗМІ проти екстремізму і тероризму. Євроатлантичний підхід

Прес-конференція “Підсумки Національного екзит-полу’2007”

Статистика выборов.

Ілько Кучерів: Результати нинішнього екзит-полу перевершили всі сподівання соціологів

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
26%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів