Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA
"Всі наші. Кулуарні історії з коментарями"

e-mail:   пароль:
Факти мають той недолік, що їх надто багато.

 Головна >  Суспільство
За підтримки АМР США

www.politdumka.kiev.ua

YИнтернет-журнал "Кiевскiй Телеграфъ"
СУСПІЛЬСТВО


РУБРИКА>СУСПІЛЬСТВО

Дата останнього оновлення: 13.03.2006


 версія для друку

21.02.2006 10:20
Український Культурологічний Центр

День Рідної Мови: що в Донецьку?Міжнародний конкурс з української мови
імені Петра Яцика в Донецькій області

Четвертого лютого 2006 р. в Донецькій області відбувся IV (загальнонаціональний) етап шостого Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів 3-11 класів, а для студентів ВНЗ - це був третій етап.
Школа № 17 Ворошиловського районного відділу освіти у м. Донецьку (директор Сизько В.С.) гостинно зустріла всіх учасників конкурсу, серед яких були двадцять сім учнів шкіл, четверо учнів ПТУ, п’ятнадцять студентів ВНЗ.
На урочистому відкритті конкурсу всім учасникам четвертого етапу (а вони ж стали переможцями третього) конкурсу вручили дипломи, подарунки і премії Ліги меценатів, дипломи від управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, подарунки від Донецького відділення наукового товариства імені Т.Г.Шевченка.
Нагадуємо, що ініціаторами організації проведення такого масового конкурсу є Ліга меценатів та Міністерство освіти і науки України.
Щороку перший (шкільний) етап конкурсу починається 9 листопада – у День української писемності. Цього навчального року понад 100 тис. дітей 3-11 класів взяли участь в інтелектуальних змаганнях. Слід зазначити, що на шкільному, міському (районному) етапах опіковуються конкурсом міські (районні) відділи освіти, які сприяють організації змагань серед широкого кола учнівської молоді.
До обласного етапу запрошуються учні, які виявили найкращі знання з мови (100 учасників), а для участі в четвертому етапі запрошуються переможці третього етапу конкурсу.
Третій та четвертий етапи конкурсу в області проводять управління освіти і науки Донецької облдержадмінітрації, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Донецький національний університет, представник Ліги меценатів.
Щороку підтримує проведення Міжнародного конкурсу з української мови Донецьке відділення наукового товариства ім. Т.Г.Шевченка (голова Білецький В.С.) інтелектуальними подарунками – книжками. Цього року діти отримали тематичний часопис «Український світ» - «Від дикого поля до Донбасу» та книжки зарубіжної і української літератури.
Після концерту та урочистостей учні виконали завдання, які в той же день були відправлені до Києва (на перевірку в журі IV (загальнонаціонального) етапу).
Сподіваємось, що наші діти покажуть достойні результати і на цьому етапі конкурсу.


Голова оргкомітету конкурсу Т.О.Харахоріна


КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
Захід є Захід, а Схід є Схід...

Онлайн-конференция политолога Владимира Дмитриевича Малинковича

Конкурс “Відкритий електронний архів громадянського суспільства”

СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ЯК ЧИННИК ЕЛЕКТОРАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

Прагнення влади як одна з характерних форм вияву людської агресивності

КУЛЬТУРНЕ ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН СХІДНОЇ УКРАЇНИ

Громадське обговорення: зміни в податковому законодавстві

АНОНС: Брошура "Громадські організації на виборах"

АНОНС: Збірка "Міжнаціональні взаємини в Україні: питання інформаційного простору"

Долучайтеся до онлайн-проекту із захисту прав та інтересів громадян

ОПИТУВАННЯ

Як часто ви отримуєте електронною поштою небажану комерційну рекламу (спам)?