Intellect.Org.UA Intellect.Org.UA
"Мозкові центри" в США

e-mail:   пароль:
Факти мають той недолік, що їх надто багато.

 Головна
Проект політичної реформи

За підтримки АМР США

www.politdumka.kiev.ua

Y2006 — рік української книжки в Україні.

Интернет-журнал "Кiевскiй Телеграфъ"

Дитячі Будинки УкраїниРадіоп'єси

ГОЛОВНІ РУБРИКИ версія для друку

12.02.2007 19:41
Наукове товариство ім. Шевченка. Донецьке відділення.

У Києві створено всеукраїнську громадську організацію „Експерти України”У Києві створено всеукраїнську громадську організацію „Експерти України”

27 січня у Києві відбулися установчі збори Всеукраїнської громадської організації „Експерти України”, яка ставить мету консолідувати експертне середовище та розгорнути проектно-аналітичну роботу для вирішення соціально-економічних проблем України. Президентом ВГО „Експерти України” було обрано Президента НаУКМА В’ячеслава Брюховецького.

Виступаючи перед делегатами з 18-ти областей України, а також науковцями, представниками освітніх та аналітичних закладів, В’ячеслав Брюховецький наголосив на відсутності цілісної стратегії розвитку держави й суспільства, яка стала поштовхом до створення організації. „Створення організації – не просто забаганка чи виплід кабінетних міркувань. Є дуже багато питань, відповідей на які ні влада, ні окремі політичні сили дати не можуть”, - заявив Брюховецький. Він також поообіцяв, що нова всеукраїнська організація, яка вже має осередки у 20-ти областях України, не працюватиме на якусь політичну силу, а проводитиме серйозну аналітичну роботу й об’єднуватиме експертів різних галузей з різними політичними поглядами.

Громадську організацію „Експерти України” створено на базі проекту „Всеукраїнська експертна мережа”, який вже понад рік реалізовується в Україні.

Делегати установчих зборів висловили намір не лише аналізувати проблеми й розробляти стратегічні проекти, а й надавати експертний супровід виробленнню державної політики та брати активну участь у її подальшому втіленні.

Для вирішення поставлених завдань „Експерти України” співпрацюватимуть як з державними органами, так і з представниками інших громадських організацій та аналітичних центрів. Організація також буде взаємодіяти з усіма без винятку політичними силами, залишаючись при цьому незалежною від будь-якої з них.

Після проходження організацією реєстрації у Міністерстві юстиції відбудеться конференція, на якій офіційно буде вироблено стратегію та ухвалено програму. Захід планується провести у березні цього року.

Контакти:
м. Київ,
вул.Костьольна 4, оф. 8
тел. (044) 494-24-61
факс (044) 494-24-62
www.experts.in.ua
e-mail info@experts.net.ua


КОМЕНТАРІ

 Коментарів поки що немає
НОВИНИ
SOS!!! МIЖНАРОДНА БЕЗСТРОКОВА МЕДIА-АКЦIЯ "НАБАТ- ЗАХИСТИ КУЛЬТУРУ В УКРАЇНІ!!!"

Київська мерія закриває останню книгарню на Хрещатику!

25 жовтня 2007 р. у Харківському національному університеті ім.В.Н.Каразіна відбулась Міжнародна науково практична конференція “ЗМІ проти екстремізму і тероризму. Евроатлантичний підхід”.

Дискусія «Вибори-2007: як спрацювали соціологи?»

Нове число аналітичного журналу "Схід"

Засідання “Елітарної світлиці”

Міжнародна науково – практична конференція

Український переклад книжки відомого історика Андреаса Капелера "Мала історія України"

ЗМІ проти екстремізму і тероризму. Євроатлантичний підхід

Выборы-2007 и транспорт: ЗАКОНОМЕРНОСТИ ПОЛИТИЧЕСКОГО ПРОЦЕССА В УКРАИНЕ.Неожиданностей не произошло. Часть 1.

ОПИТУВАННЯ

Які джерела інформації Ви вважаєте найоб’єктивнішими:

українські телеканали
21%
російські телеканали
7%
радіо
6%
українські газети
12%
російські газети
2%
українські інтернет-сайти
26%
російські інтернет-сайти
7%
інші закордонні інтернет-сайти
14%
чутки
5%
Запропонувати
Архів